Новини

У шахтоуправлінні «Павлоградське» видобуто 4 млн тонн вугілля ВАЖЛИВО!

У шахтоуправлінні ДТЕК «Павлоградське» у 2018-му добули вугілля, якого достатньо для роботи однієї теплоелектростанції протягом одного року. Для гірників це звичний результат, досягнення якого з року в рік дозволяє їм бути впевненими у благополуччі своїх сімей і стабільній роботі свого підприємства.

«У кожного шахтаря є відповідальність перед своєю родиною, перед усім регіоном, і, загалом, перед українцями. Видобуте вугілля – це впевненість у тому, що в нас будуть зарплати, а в країні буде тепло і світло в будинках, - розповідає начальник гірничих робіт Євген Ткаченко. – Щоб добути 4 мільйони тонн вугілля, ми цього року направили понад 300 мільйонів гривень на придбання та ремонт шахтного обладнання, засобів індивідуального захисту. А ще цей обсяг свідчить про те, що ми приймали правильні технічні рішення, без яких успішний видобуток неможливий».

З початку року в шахтоуправлінні ДТЕК «Павлоградське» підготовлено 20 кілометрів гірничих виробок і підготовлено 5 нових лав.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83