Новини

У десяти областях введено воєнний стан ВАЖЛИВО!

Офіційний портал Верховної Ради опублікував Закон про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №9338 прийнятий 276 голосами «за».  

«Відповідно до пункту 31 частини першої статті 85 Конституції України, статті 5 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Верховна Рада постановляє:

1. Затвердити Указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 «Про введення воєнного стану в Україні» з таким застереженням: воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

2. У період дії воєнного стану, введеного зазначеним Указом Президента України, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

3. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування», - вказано у документі.

У ніч на 26 листопада на засіданні РНБО Петро Порошенко запропонував ввести воєнний стан, у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі. Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради.

Нагадаємо, вранці 25 листопада судна РФ заблокували прохід до Керченської проток і двом українським катерам «Бердянськ» і «Нікополь» та буксиру «Яни Капу». Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем «Дон». Увечері того ж дня російські кораблі напали на українські судна і захопили їх, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83