Новини

Тепла поки що немає, зате поліції навезли з кількох районів ВАЖЛИВО!

Сьогодні участь у сесії Смілянської міської ради візьмуть заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк та один із заступників керівника «Нафтогазу». Обидва посадовці прибули з Києва. щоб допомогти у вирішенні проблеми з теплопостачанням у місті.

 

Тим часом у Верховній Раді зареєстровано постанову щодо проведення перевиборів у Смілі. Відкрито також кримінальне провадження щодо безвідповідальної позиції міської влади Сміли і несвоєчасного запуску опалювального сезону.

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко запевнив, що справу «буде доведено до суду як стосовно безвідповідальності керівництва місцевого самоврядування, так і щодо розкрадання коштів на шляху до їх залучення у теплоенергетику».

У зв’язку із ситуацією, що склалася у Смілі, та задля недопущення дестабілізації оперативної обстановки до міста направлено додаткові сили правоохоронців, які патрулюватимуть вулиці міста, особливо у нічний час.

Про це інформує обласне управління поліції.

Охорону публічного порядку на території міста здійснюють працівники поліції Смілянського, Шполянського, Кам’янського та Чигиринського відділів і відділень поліції, співробітники управління превентивної діяльності, батальйону поліції особливого призначення, кінологічного центру, вибухотехнічної служби та управління патрульної поліції.

«Такі заходи поліція здійснюватиме протягом всього часу до стабілізації ситуації в місті», - зазначається в повідомленні обласного управління поліції.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83