Новини

Мільйон у вугільну скарбницю України ВАЖЛИВО!

У неділю, 9  вересня, шахтарі ДП «Львіввугілля» видали на-гора мільйонну тонну вугілля  з початку року.

Навіть у складних економічних та гірничо-геологічних умовах колективи прибузьких копалень роблять вагомий внесок у паливно-енергетичний комплекс України. Вуглевидобувні бригади шахт «Лісова» та «Степова» працюють у тисячотонному режимі вуглевидобутку. Перевиконують планові завдання й гірники шахти «Великомостівська». А на шахтах «Відродження», «Межирічанська» та «Червоноградська» активно готують до здачі в експлуатацію нові лави, що надовго забезпечать стабільну роботу цих підприємств.

«Вдячний керівникам, інженер­ному складу та робітникам шахт за високий професіоналізм, належну організацію праці, почуття відповідальності за виконання поставлених виробничих завдань», – зазначив  т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов. 

До речі, за рахунок коштів, отрманих за реалізацію власної вугільної продукції, шахтарям ДП «Львіввугілля» виплачено 80 відсотків зарплати за липень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83