Новини

«ДТЕК Павлоградвугілля» є флагманом українського вуглевидобування, - В. Гройсман ВАЖЛИВО!

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання 31 серпня шахти імені Героїв Космосу, що входить до складу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», назвав ПрАТ флагманом українського вуглевидобування, на який необхідно орієнтуватися усім підприємствам видобувної галузі країни.

«Сьогодні це підприємство є флагманом вугледобувної галузі. Думаю, що воно є абсолютним орієнтиром для підприємств, у тому числі державних у плані того, як потрібно інвестувати і модернізувати вугледобувну галузь, щоб вона забезпечувала енергетичну незалежність нашої держави... Видобуток енергетичного вугілля для абсолютно всіх потреб енергетичного комплексу – це наша стратегія», - сказав Володимир Гройсман. Він уточнив, що ознайомився з діяльністю підприємства і поспілкувався з колективом. Разом з тим він повідомив, що в Україні необхідно нарощувати видобуток газового вугілля і переводити енергоблоки теплоелектростанцій на це паливо, щоб витіснити імпортний антрацит.

«Українське вугілля марки А (антрацит - ред.) сьогодні знаходиться на українському Донбасі під окупацією. І ми повинні зробити все для того, щоб відмовитися від антрациту і нарощувати видобуток вугілля марки Г (газове - ред.)», - зазначив глава уряду.

Як відомо, за підсумком 2017 року ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» встановило рекорд видобутку вугілля, досягнувши позначки 20,1 млн тонн. Як відзначають у ДТЕК, це результат постійного вкладення коштів у підприємство. Приміром, у січні-червні 2018-го «ДТЕК Енерго» інвестував у модернізацію і розвиток своїх підприємств 3,3 млрд грн. За даними компанії, ключовим завданням у вугільному сегменті на поточний рік є вкладення коштів у збільшення видобутку вугілля газових марок, що дозволить знизити залежність від імпортного палива. Для цього компанія за шість місяців ввела в експлуатацію 17 лав і планує до кінця року запустити ще 14, щоб за підсумками 2018 року добути 24,6 млн тонн газового вугілля (планується збільшення видобутку проти 2017-го на 7,4%).

«ДТЕК Павлоградвугілля» - найбільше вуглевидобувне об'єднання України. На підприємствах «ДТЕК Павлоградвугілля» працюють 25 тисяч чоловік. У розвиток виробничих потужностей підприємств «ДТЕК Павлоградвугілля» у 2017 році було інвестовано 3,4 млрд грн.

https://glavcom.ua/economics/finances/dtek-pavlogradvugillya-je-flagmanom-ukrajinskogo-vuglevidobuvannya-groysman-524255.html

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83