Новини

Обирати між пенсією і роботою не доведеться ВАЖЛИВО!

Міністерство соціальної політики розповсюдило інформацію про те, що пенсійна реформа ліквідувала будь-які обмеження щодо виплат пенсіонерам, які працюють.

«Протягом двох місяців у деяких ЗМІ з посиланням на Міністерство соціальної політики та Кабінет міністрів поширюється інформація, що начебто після проведення пенсійної реформи працюючим пенсіонерам доведеться обирати між пенсією і заробітною платою, - наголошується у повідомленні. -

Міністерство соціальної політики офіційно повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності. Проведена пенсійна реформа не передбачає необхідності вибору між пенсією і зарплатою для працюючих пенсіонерів.

Варто зазначити, що одним із результатів пенсійної реформи стало скасування 15-тивідсоткового зменшення пенсійних виплат працюючим пенсіонерам з 1 жовтня 2017 року.

Також зазначаємо, що ні уряд, ні Міністерство соціальної політики не мають жодних планів щодо обмеження прав працюючих пенсіонерів.

Просимо засоби масової інформації не поширювати недостовірну інформацію і звертатись за офіційним роз’ясненням до фахівців Міністерства соціальної політики та Кабінету міністрів».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83