Новини

Підвищили зарплату на «АрселорМіттал Кривий Ріг» ВАЖЛИВО!

Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжіт Калон 31 травня підписав наказ про підвищення зарплати на підприємстві з 1 травня 2018 року, змінивши свій же наказ від 8 травня. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Таке рішення було прийнято після переговорів Парамжіта Калона з лідерами первинних організацій профспілок, що діють на підприємстві. Фахівці департаменту з персоналу здійснили перерахунок окладів за грейдами з акцентом на основні професії, як і було заявлено раніше. В результаті було встановлено нові відсотки підвищення залежно від категорії персоналу. В середньому зростання зарплати становить близько 25%. При цьому адміністрація підприємства врахувала рекомендації профспілок щодо диференційованого підвищення окладів для різних професій, які були озвучені в рамках проведених зустрічей.

Працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ознайомлять з новими окладами і вже цього місяця вони отримають підвищену зарплату за травень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83