Новини

Журналісти підрахували вартість «неоплачуваної» роботи молодої мами ВАЖЛИВО!

Журналісти на прикладі молодої сім'ї  підрахували, скільки отримувала б жінка, якби всі її домашні обов'язки оцінювалися за ринковими тарифами. Про це повідомляє segodnya.ua.


 

У експерименті взяла участь  дизайнерка  сайту Дар'я Томченко, яка перебуває у  декреті. Її синові  - 4 місяці.

«Кілька разів на день потрібно робити вологе прибирання, тому що дитина маленька, а квартира невелика - пил збирається постійно", - розповіла жінка.

Середня зарплата покоївки в Києві за один день - 550 гривень. Прання та прасування оплачуються окремо.  Якщо говорити про догляд за малюком - помити, нагодувати, переодягнути - мінімум 8 годин на день (поки чоловік на роботі) , то це складає  400 гривень (середня зарплата няні на годину становить 50 грн).

Що стосується приготування їжі, то Дарина зазначила, що проводить на кухні близько 3 годин щодня. На продукти в тиждень сім'я витрачає близько 900 гривень.

Кухар Лілія, у якій попросили оцінити працю домогосподарки, зазначила, що за кожну приготовану страву вона бере таку ж вартість, скільки витратила на продукти.

«Наприклад, якщо я готую курку, яку купую за 60 гривень, то, відповідно, на виході вона буде 120 гривень», - сказала вона.

У підсумку, згідно з ринковими тарифами, за один тиждень молодій мамі платили б більше, ніж 7 тисяч гривень.

Жінки на ринку праці 8

ІНФОГРАФІКА: Жінки на ринку праці 

Останнє редагуванняП'ятниця, 10 березня 2017 14:07
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83