Новини

Українці застрайкували у Польщі ВАЖЛИВО!

У Варшаві українські робітники розпочали страйк. Причина - порушення їхніх прав. Наших співвітчизників обманом змусили працювати на будівництві: їм обіцяли заробітну плату, офіційне оформлення на роботу. Проте ніхто не збирався цього робити. 

Підписані договори та дозволи на роботу роботодавець відмовився видати на руки працівникам. Коли українські робітники почали обурюватися і відмовлятися працювати, їх закрили на складі. Далі до тиску на заробітчан приєднався керівник будівництва, який обіцяв, що якщо українці підуть працювати, він особисто проконтролює, щоб їм виплатили заробітну плату, а якщо вони відмовляться, то жодних грошей вони не отримають. Наші земляки змушені були працювати далі. Проте, зрозумівши, що ніхто їм не планує виплачувати заробітну плату, вони вирішили зупинити роботу та оголосити страйк. Згодом до них приєднатися польські будівельники, яким їх роботодавець також не виплачує заробітну плату.

Страйкарі зателефонували до українського консульства у Варшаві з проханням про допомогу, але там порадили негайно розійтися і нічого не «витворяти», інакше поліція їх заарештує та депортує. Насправді ж саме після втручання поліції роботодавець пообіцяв, що найближчим часом розрахується з українськими працівниками.

Останнє редагуванняСереда, 08 лютого 2017 10:28
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83