Новини

У Брюсселі проходить масштабна демонстрація профспілок ВАЖЛИВО!

Тисячі металургів, членів профспілок з ірзних країн вийшли на вулиці Брюсселя з вимогою до керівництва  Європейського Союзу вжити заходи для припинення  руйнації  своєї галузі.

фото @etuc_ces


 

Акція протесту, організована Глобальною профспілкою  IndustriALL-Європа, розпочалася зранку у Парку п'ятдесятиріччя (Parc de Cinquantenaire). У ній беруть участь робітники-металурги з усієї Європи. Люди приїхали на акцію протесту до Брюсселя, щоб захистити сталеливарну промисловість в межах кордонів ЄС.

До початку фінансової кризи у цій галузі були зайняті понад 400 000 робітників. За останні п'ять років їх кількість зменшилася до 330 000, і очікується, що на цьому скорочення робочих місць в галузі не закінчиться.

Маршируючи під гаслом "Ні Європі без сталі', профспілки, у тому числі членські організації Глобального союзу IndustriALL, вимагають  заборонити імпорт дешевої китайської сталі до ЄС. Вони також хочуть, щоб Європейський Союз виконав низку політичних ініціатив, викладених в Плані дій для підтримки металургійної галузі Євросоюзу. Ці заходу повинні уберегти європейську сталеливарну промисловість від знищення.

Більше про акцію протесту  можна дізнатися у  Twitter за хештегом: #EUActionDay_Steel

Останнє редагуванняСереда, 09 листопада 2016 14:10
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83