Новини

У Німеччині бортпровідники Eurowings виходять на двотижневий страйк ВАЖЛИВО!

Бортпровідники авіакомпанії Eurowings, яка є дочірньою авіакомпанією Lufthansa, 24 жовтня почнуть двотижневий страйк. Про це заявила  незалежна профспілка бортпровідників UFO, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Deutsche Welle.


 

Незалежна профспілка заявила, що страйк оголошується через позицію авіакомпанії у суперечці з трудовим колективом щодо заробітної плати та соціальних гарантій. Так, профспілка звинувачує керівництво Eurowings в ескалації конфлікту.

Повідомляється, що авіакомпанія ще в середу була готова до поступок, проте потім вийшла з тарифних переговорів.

"Навіть максимальне виконання наших вимог лише наблизить стандарти Eurowings до стандартів інших співробітників Lufthansa", - підкреслив голова профспілки UFO Микола Баубліс.

Як відомо, попри те, що Eurowings є дочірнім підприємством Lufthansa, співробітники цієї авіакомпанії отримують менше, ніж у материнській компанії.

Вони вимагають гарантій збереження робочих місць, кращого пенсійного забезпечення та пайової участі у надприбутках фірми.

Останнє редагуванняП'ятниця, 21 жовтня 2016 09:40
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83