Новини

Регресні виплати не враховуватимуться при розрахунку розміру субсидії ВАЖЛИВО!

Регресні виплати, які отримують шахтарі-інваліди за рахунок фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві, професійного захворювання чи трудового каліцтва не братимуться до уваги при розрахунку розміру субсидії.  Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив 8 вересня 2016 року.


 

У свою чергу міністр соціальної політики Андрій Рева запевнив , що не враховуватиметься до сукупного доходу при призначенні субсидії і вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок та протезно-ортопедичних виробів. Він нагадав, що це було обіцяно шахтарям-регресникам у червні цього року.

«Суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди здоров'ю, заподіяної працівникові під час виконання ним трудових обов'язків, не братимуться до уваги органами соціального захисту населення під час розрахунку розміру субсидії, - пояснив міністр. –  Це дасть змогу шахтарям-інвалідам отримати більший розмір безповоротної державної допомоги і менше таким чином платити за комунальні послуги, а більше коштів витратити на своє лікування».

Рішення про вилучення регресних виплат шахтарям із обчислення при розрахунку субсидій ввійшло в Постанову Кабінету Міністрів до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Також прийнятою 8 вересня 2016 року Постановою уточнюється порядок автоматичного призначення субсидії на наступний період.

Нагадаємо, 14 червня 2016 року шахтарі-інваліди, члени незалежних профспілок розпочали голодування на 5-му поверсі Мінсоцполітики

Останнє редагуванняСереда, 14 вересня 2016 10:21
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83