Новини

Протести «нетунеядців» у Білорусі: затримані члени незалежних профспілок

У Мінську відбулася масштабна акція протесту під назвою «Марш нетунеядців», спрямована проти Декрету №3, який було підписано у квітні 2015 року. В акції взяли участь близько 5 тисяч осіб. У Гродно та Могильові у цей час також відбулися чисельні протести, які, на відміну від Мінського, не були узгоджені з владою.


 

 

Детальніше ...

Lufthansa та профспілка пілотів домовилися щодо оплати праці

Домовленість Lufthansa з профспілкою убезпечить авіакомпанію від страйків пілотів до 2022 року. Про це повідомляє Deutsche Welle.


 

Детальніше ...

Журналісти підрахували вартість «неоплачуваної» роботи молодої мами

Журналісти на прикладі молодої сім'ї  підрахували, скільки отримувала б жінка, якби всі її домашні обов'язки оцінювалися за ринковими тарифами. Про це повідомляє segodnya.ua.


 

Детальніше ...

Мінсоцполітики просить повідомляти про порушення законодавства про оплату праці

Міністерство соціальної політики звертається до профспілок з проханням надавати інформацію про факти виплати заробітної плати у розмірі менше мінімального, переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу, скорочення та направлення їх у відпустки без збереження заробітної плати для оперативного реагування відомства на них та забезпечення дотримання норм законодавства.


 

Детальніше ...

Депутатів просили подарувати всім ратифікацію Стамбульської конвенції Ради Європи

Сьогодні під комітетами Верховної Ради України близько 30 активістів провели акцію #КонвенціяУПодарунок, мета якої змусити депутатів якнайскоріше ратифікувати Конвенцію Ради Європи із запобігання домашньому насильству, відому як Стамбульська конвенція Ради Європи. Про це повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини.

Фото: humanrights.org.ua


 

Детальніше ...

Українці застрайкували у Польщі

У Варшаві українські робітники розпочали страйк. Причина - порушення їхніх прав. Наших співвітчизників обманом змусили працювати на будівництві: їм обіцяли заробітну плату, офіційне оформлення на роботу. Проте ніхто не збирався цього робити. 

Детальніше ...

НБУ спрогнозував наслідки підвищення «мінімалки» до 3200 грн

Підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати   у два рази, за оцінками Національного банку України, матиме відчутний вплив як на зайнятість та доходи населення, так і на макроекономічні показники.  Про це зазначається у «Інфляційному звіті» НБУ.


 

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83