Новини

Новий рік і Різдво – без зарплати

Згідно з повідомленням на офіційному сайті Державної служби статистики, сумарна заборгованість із виплати заробітної плати в Україні за 11 місяців 2017-го зросла на 44,2% і на 1 грудня досягла 2,582 млрд грн. 

Детальніше ...

Вуглегірська ТЕС наразі не потребує вугілля

Напередодні Нового року на деякі державні вуглевидобувні підприємства очікував неприємний сюрприз – лист за підписом директора ДП «Держвуглепостач» Андрія Плюнгіна. 

Детальніше ...

Підвищать мінімальну допомогу із безробіття

Відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, під час якого було прийнято рішення про підвищення мінімальної допомоги із безробіття для застрахованих осіб з 1 січня 2018 року до 1440 грн. Наразі мінімальна допомога із безробіття для застрахованих осіб становить 1280 грн, а для незастрахованих осіб - 544 грн. 

Детальніше ...

Встановлено Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги

Сьогодні Національна комісія з питань регулювання зв’язку України (НКРЗУ) прийняла рішення щодо затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗУ від 08.11.2016 р. № 589. Отже, після реєстрації Міністерством юстиції України з 1 січня 2018 року будуть введені нові тарифи на телекомунікаційні послуги.

Детальніше ...

До страйку вдалися патологоанатоми

Працівники одного зі столичних моргів влаштували страйк, бо більше не можуть витримувати холод. На вулиці Оранжерейній ще з літа немає гарячої води та досі не увімкнули опалення. Керівництво скаржиться, що захворіла уже третина персоналу, і люди повстали проти таких умов.

Детальніше ...

Податковий борг ДП «Волиньвугілля» дозволять сплачувати у розстрочку

Суд дав дозвіл на реалізацію майна ДП «Волиньвугілля». Не сплачуючи належний податок за землю, підприємство стало одним із найбільших у області боржників.

Детальніше ...

Ціну на вугілля підвищили

Міненерговугілля рекомендувало з 1 листопада 2017 року підвищити вартість реалізації вугілля державних підприємств для ТЕС і ТЕЦ на 10% до 2425 грн (без ПДВ та витрат на транспортування) за 1 тонну. Рішення про це ухвалено на нараді з питання визначення граничної ціни на вугільну продукцію, яка відбулася у профільному міністерстві 26 жовтня.

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83