Новини

Мінсоцполітики просить повідомляти про порушення законодавства про оплату праці

Міністерство соціальної політики звертається до профспілок з проханням надавати інформацію про факти виплати заробітної плати у розмірі менше мінімального, переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу, скорочення та направлення їх у відпустки без збереження заробітної плати для оперативного реагування відомства на них та забезпечення дотримання норм законодавства.


 

Детальніше ...

Депутатів просили подарувати всім ратифікацію Стамбульської конвенції Ради Європи

Сьогодні під комітетами Верховної Ради України близько 30 активістів провели акцію #КонвенціяУПодарунок, мета якої змусити депутатів якнайскоріше ратифікувати Конвенцію Ради Європи із запобігання домашньому насильству, відому як Стамбульська конвенція Ради Європи. Про це повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини.

Фото: humanrights.org.ua


 

Детальніше ...

Українці застрайкували у Польщі

У Варшаві українські робітники розпочали страйк. Причина - порушення їхніх прав. Наших співвітчизників обманом змусили працювати на будівництві: їм обіцяли заробітну плату, офіційне оформлення на роботу. Проте ніхто не збирався цього робити. 

Детальніше ...

НБУ спрогнозував наслідки підвищення «мінімалки» до 3200 грн

Підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати   у два рази, за оцінками Національного банку України, матиме відчутний вплив як на зайнятість та доходи населення, так і на макроекономічні показники.  Про це зазначається у «Інфляційному звіті» НБУ.


 

Детальніше ...

«Відмитися» намагаються спільно

Посадовців ДП «Дирекція по будівництву об’єктів» (ДП «Буддирекція») та Міністерства енергетики і вугільної промисловості підозрюють у намаганні приховати факт придбання невідповідного обладнання на суму 24,88 млн грн.


 

 

Детальніше ...

У Казахстані голодують нафтовики й вимагають зареєструвати незалежну профспілку

Робітники нафтосервісної компанії Oil Construction Company продовжують голодування, вимагаючи зареєструвати Конфедерацію незалежних профспілок Казахстану. На п'ятий день голодування стан здоров'я деяких учасників акції протесту погіршився. Проте вони кажуть, що не мають наміру відмовлятися від голодування. Про це повідомляє Радіо Свобода. 


 

Детальніше ...

У Держбюджет-2017 не закладено жодної копійки на реформування та розвиток медицини – нардеп

 

 
 

У державний бюджет–2017 не закладено коштів на реформування та розвиток сфери охорони здоров’я. Про це повідомив народний депутат, член комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Олег Мусій.

“Якщо коротко і по суті, то абсолютно недостатньо (закладено коштів на сферу охорони здоров’я у бюджеті-2017 — ред.), і ніхто навіть не збирається виводити українську медицину на новий рівень. Тому що з таким бюджетом її можна тільки загубити, що успішно і робиться останні два роки”, — сказав О.Мусій.

Окрім того, він зазначив, що комітет ВР з питань охорони здоров’я пропонував закласти до державного бюджету-2017 140 млрд грн, однак його поправки практично не в рахували.

“Пропозиція від комітету (ВР з питань охорони здоров’я — ред.) була 140 млрд грн для того, щоб медицину можна було підняти хоча б на найелементарніший розвиток. А ми бачимо там цю цифру, що є, це близько 80 млрд грн. Вона збільшена на 10 мрд грн тільки за рахунок підняття заробітної плати на 25%”, — зазначив О.Мусій.

За його словами, у держбюджеті-2017 коштів на реформування та розвиток сфери охорони здоров’я не закладено.

“Про розвиток немає і мови, тобто жодної копійки на реформи і на розвиток. Все передбачено лише скорочення і погіршення. Від умов праці до самих закладів охорони здоров’я. І я нічого хорошого від бюджету і такої політики, яку проводить міністерство охорони здоров’я, я не очікую”, — наголосив О.Мусій.

Нагадаємо, за словами народного депутата Д.Силантьєва, реформу підходів до профілактики захворювань кожен українець повинен починати із себе.

 

Джерело: УНН
Детальніше ...

Школярів навчатимуть 12 років

В Україні з 2018/2019 навчального року планують впровадити 12-річну освіту у школах. Відповідне рішення щодо концепції оновлення школи було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83