Новини

Україна найгірше виплачує компенсації за рішеннями ЄСПЛ

Європейський суд з прав людини у 2016 році присудив позивачам проти України 1,2 млн євро компенсації. Про це йдеться у звіті Комітету міністрів Ради Європи, повідомляє Центр інформації про права людини з посиланням на "Європейська правда".


 

Детальніше ...

ГО "Трудові ініціативи" визначили основні загрози проекту "Трудового кодексу"

15 березня 2017 року Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні проект Трудового кодексу (реєстр. номер 1658). Попри низку положень проекту, проти яких заперечують профспілки, роботодавці та організації громадянського суспільства Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти даний проект у другому читанні та в цілому. Про це повідомляють експерти ГО "Трудові ініціативи".


 

Детальніше ...

Протести «нетунеядців» у Білорусі: затримані члени незалежних профспілок

У Мінську відбулася масштабна акція протесту під назвою «Марш нетунеядців», спрямована проти Декрету №3, який було підписано у квітні 2015 року. В акції взяли участь близько 5 тисяч осіб. У Гродно та Могильові у цей час також відбулися чисельні протести, які, на відміну від Мінського, не були узгоджені з владою.


 

 

Детальніше ...

Lufthansa та профспілка пілотів домовилися щодо оплати праці

Домовленість Lufthansa з профспілкою убезпечить авіакомпанію від страйків пілотів до 2022 року. Про це повідомляє Deutsche Welle.


 

Детальніше ...

Журналісти підрахували вартість «неоплачуваної» роботи молодої мами

Журналісти на прикладі молодої сім'ї  підрахували, скільки отримувала б жінка, якби всі її домашні обов'язки оцінювалися за ринковими тарифами. Про це повідомляє segodnya.ua.


 

Детальніше ...

Мінсоцполітики просить повідомляти про порушення законодавства про оплату праці

Міністерство соціальної політики звертається до профспілок з проханням надавати інформацію про факти виплати заробітної плати у розмірі менше мінімального, переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу, скорочення та направлення їх у відпустки без збереження заробітної плати для оперативного реагування відомства на них та забезпечення дотримання норм законодавства.


 

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83