Змі про нас

У Нововолинську під землею залишаються більш ніж 60 людей ВАЖЛИВО!

На Волині триває страйк шахтарів, біля них перебувають медсестра та співробітники гірничо-рятувального загону, повідомив в ефірі Громадського радіо голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 

«Те, що люди протестують під землею, — це надзвичайна подія. Це відчай. На гірників ніхто не звертає уваги, коли через невиплату зарплати вони перекривають кордон із Польщею. Зараз вони залишилися під землею», — сказав Михайло Волинець та пояснив, яких умовах зараз перебувають страйкарі: «Люди в замкнутому просторі, там надзвичайно холодно. Вони розмістилися на відстані півтора кілометра від шахтного стовбуру». Він уточнив, що зараз під землею перебуває більш ніж 60 осіб, учора було 75 людей.

«Комусь стало зле, тому їх підняли на поверхню», — зазначив Михайло Волинець. За його інформацією, від представників влади, або міністерства досі не було жодної реакції на проведення страйку.

Нагадаємо, 26 листопада, 21 гірник шахти «Бужанська» ДП «Волиньвугілля» не піднявся на поверхню. Вони оголосили протест через невиплату заробітної плати, яку їм заборгували ще за серпень. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83