Змі про нас

Щоб врятувати ДП від приватизації колектив повинен мобілізувати зусилля - М.Волинець про "Артемсіль" ВАЖЛИВО!

Аби не втратити підприємство і протистояти його продажу, колектив має мобілізувати зусилля і об’єднатися. А шлях взяття в оренду потужностей того чи іншого ДП (що передбачено законом) був дуже успішний свого часу у Великій Британії. Таку думку у коментарі УНН висловив голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець, коментуючи наміри колективу ДП "Артемсіль" орендувати свої ж потужності.


 

"В 80-х роках у Великій Британії кілька шахт було взято їх колективом у оренду. Це було підтримано профспілками. Шахти продовжили своє життя і були успішними. Остання така шахта закрилася тільки нещодавно. В Україні я не знаю подібного прикладу", - сказав він.

М. Волинець висловив сумнів, що колективу такого потужного і стратегічного підприємства як ДП "Артемсіль" без проблем і перепон дозволять орендувати свої шахти, адже "є великий інтерес певних "фінансових мішків" до цього підприємства".

Тому, він порадив колективу "Артемсолі" мобілізуватися і відстоювати свої права.

"Права на заробітну плату, на соціальні питання і щоб враховувалася думка колективу і міста. Тому, що місто маленьке, там десь 12-13 тис. населення і підприємств інших немає... Врятувати від приватизації - це треба мобілізуватися. Там є дві профспілки - Незалежна профспілка гірників України і стара профспілка. Їм треба об'єднатися, колектив має дослухатися до  думки профспілок, але, я на жаль, не знаю позиції іншої профспілки... Але все можна вирішити, і мобілізація тут найголовніше - спільна ідея", - додав він.

Нагадаємо, ДП "Артемсіль" готують до приватизації, однак колектив ДП виступив проти таких намірів Уряду. Саме тому, співробітники ініціювали процес взяття в оренду потужностей підприємства.

Джерело: http://www.unn.com.ua/uk/news/1680418-shchob-vriatuvaty-dp-vid-pryvatyzatsii-kolektyv-povynen-mobilizuvaty-zusyllia-mvolynets-pro-artemsil

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83