Змі про нас

Позбутися російського антрациту допоможе переведення ТЕС на українське вугілля - шахтарська профспілка ВАЖЛИВО!

На думку заступника голови Незалежної профспілки гірників України Наталії Левицької теплова енергетика повинна переорієнтуватися зі споживання імпортних енергоресурсів, на використання українського вугілля газової групи (марка "Г"). Про це пише gazeta.ua.


 

Детальніше ...

Олена Маслова - у телевізійній програмі «Слідство. Інфо» ВАЖЛИВО!

Голова ревізійної комісії первинної профспілкової організації НПГУ ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" Олена Маслова - у телевізійній програмі «Слідство. Інфо».

https://24tv.ua/ru/kak_ukrainskie_oligarhi_dralis_za_cennye_mestorozhdenija_rezonansnoe_rassledovanie_n887273

Детальніше ...

На «Сухій Балці» тиск на членів НПГУ не припиняється ВАЖЛИВО!

Голова первинної профспілкової організації НПГУ ПАТ «Суха Балка» Сергій Барабашук повідомляє про тиск на членів профспілки та порушення трудових прав на підприємстві. Причиною такої дискримінації може бути їх активна боротьба за справедливість. Зокрема, вони вимагають безпечних умов праці, справедливої заробітної плати та виконання обіцянок роботодавця стосовно проведення заходів щодо поліпшення здоров'я гірників.

Детальніше ...

У Нововолинську під землею залишаються більш ніж 60 людей ВАЖЛИВО!

На Волині триває страйк шахтарів, біля них перебувають медсестра та співробітники гірничо-рятувального загону, повідомив в ефірі Громадського радіо голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 

Детальніше ...

Гість програми «Важливо PRO» - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Про ситуацію на Донбасі та загалом у вугільній галузі йшлося у програмі «Важливо PRO» (телерадіокомпанія «Чорноморка»), гостем якої був голова Конфедерації вільних профспілок україни та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=NsWzV2KndFI&feature=youtu.be&t=3905

Детальніше ...

Михайло Волинець – у програмі Майдан ТБ ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України та нензалежної профспілки гірників України Михайло Волинець узяв участь у програмі. З-поміж іншого йшлося про святкування Дня шахтаря та проблеми вугільної галузі.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=fXnTWTdA9-Q

Детальніше ...

На Донбасі екологічна катастрофа ВАЖЛИВО!

Про неї мають дізнатися в усіх країнах, — профспілковий лідер

«Відмовившись від закупівель вугілля з тієї території, ми зробили економічно невигідними більшість їхніх шахт. Це ускладнило ситуацію в екологічному плані. І ці проблеми на Донбасі сьогодні однакові для обох сторін. Але сам донбасівський регіон щонайменше років 30 є великою екологічною аномалією, навіть якщо брати світові масштаби. Тут постійно були надмірні нормативні забруднення води, ґрунту і приземної атмосфери. Раніше навіть цей відносний стан рівноваги тримався на тому, що рівень підземних вод шахти стримували на безпечній глибині», — розповів сайту «Цензор» гідрогеолог, доктор наук Євген Яковдэв.

Детальніше ...

Новий Трудовий кодекс до другого читання готувався у підпіллі, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець в інтерв'ю телевізійному каналу ZIK розповів про загрози проекту Трудового кодексу. 

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=VqtjWDULNZY&feature=youtu.be

Детальніше ...

У Пирогові жорстоко побили профспілкову лідерку ВАЖЛИВО!

У Національному музеї архітектури та побуту в Пирогові було скоєно напад на голову тамтешньої первинки Всеукраїнської профспілки «Захист справедливості», заступницю голови Київського міського об’єднання КВПУ Тамару Таранушенко. На місце злочину викликали патрульну поліцію, проведено першочергові слідчі дії та порушено кримінальне провадження.

Детальніше ...

Щоб врятувати ДП від приватизації колектив повинен мобілізувати зусилля - М.Волинець про "Артемсіль" ВАЖЛИВО!

Аби не втратити підприємство і протистояти його продажу, колектив має мобілізувати зусилля і об’єднатися. А шлях взяття в оренду потужностей того чи іншого ДП (що передбачено законом) був дуже успішний свого часу у Великій Британії. Таку думку у коментарі УНН висловив голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець, коментуючи наміри колективу ДП "Артемсіль" орендувати свої ж потужності.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83