Загальні

Делегація з Червонограда зустрінеться із Гройсманом ВАЖЛИВО!

До Києва на зустріч із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом прибула делегація від шахтарських колективів Червонограда на чолі з міським головою Андрієм Залівським.

Посланці із Львівщини розраховують на те, що вдасться врегулювати критичну ситуацію, яка склалася у зв’язку із кількамісячною заборгованістю із заробітної плати. Про це повідомив очільник первинної профспілкової організації НПГУ шахта «Степова» ДП «Львіввугілля» та заступник голови Регіонального об’єднання НПГУ м.Червоноград Василь Семканич, який також у складі делегації.

Нагадаємо, що учора, 11 червня, шахтарі ДП «Львіввугілля» на Вічевій площі у Червонограді оголосили вимоги до керівництва держави. Якщо їх проігнорують, то наступна акція протесту гірників відбудеться вже у Києві - 13 червня, попередили учасники мітингу.

Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують акцію протесту з вимогами повернути зароблене. Обіцяні міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом кошти, працівники так і не отримали. Гірникам Львівщини заборгували 417,1 мільйона гривень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83