Загальні

Дружини гірників звертаються до Михайла Волинця ВАЖЛИВО!

Ситуація із заборгованістю із заробітної плати на державних вугільних підприємствах залишається досить критичною. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» повідомляє голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«До мене звертаються дружини шахтарів з усієї України - жінки стурбовані майбутнім своїх сімей, - пише він. - Коли чоловіки протягом певного часу не отримують заробітну плату, як можна жити та виховувати дітей здоровими і щасливими?»

Профспілковий лідер наводить приклад: дружини гірників шахти імені М. Сургая повідомляють, що їхнім чоловікам за квітень видали тільки 27 відсотків зароблених коштів, а на «Південнодонбаській №1»  взагалі не заплатили ні копійки. Гірники, по суті, залишилися без засобів для існування, у магазинах перестають давати продукти в борг. «Ми приїхали б до Києва, але у нас немає коштів», - бідкається дружина шахтаря.

Нагадаємо, що 7 липня в парламенті під час години запитань до уряду міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик запевнив, що кошти на погашення заборгованості із заробітної плати гірникам надійдуть «якщо не сьогодні, то в понеділок, 10 червня». Але станом на учорашній день гроші шахтарі так і не отримали.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83