Загальні

Підсумки ХІІ Всеукраїнської спартакіади працівників вугільної промисловості ВАЖЛИВО!

З 24 по 27 травня 2019 р. в. с. Коблеве Миколаївської обл. на спортивних майданчиках бази відпочинку «Парадиз» проводилась ХІІ Всеукраїнська спартакіада працівників вугільної промисловості.

У змаганнях брали участь більше сотні спортсменів, які представляли такі спортивні колективи: ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» (ППВПУ), ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» (Добропілльська МО НПГУ), ДП «Мирноградвугілля», ДП «Торецьквугілля» та збірну команду ПАТ «Ш/у Покровське» і ПрАТ «Донецьксталь-МЗ»..

Змагання відбулися з армспорту, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, футзалу, шахів та шашок.
У підсумку переможцем Спартакіади стала команда ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», яка здобула звитягу в усіх семих видах спорту.  Друге місце посіли представники ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» (Добропілльська МО НПГУ), третє місце дісталося спортсменам ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» (ППВПУ).

Командам, які посіли призові місця у загальнокомандному заліку та в окремих видах спорту, дісталися кубки, вимпели та дипломи. Переможці і призери змагань в особистому та командному заліках отримали грамоти та медалі.
Успішне проведення спартакіади гарантували Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Незалежна профспілка гірників України

та Центральна рада Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Саме завдяки консолідації зусиль цих поважних структур змагання пройшли злагоджено й на високому рівні.