Загальні

Звернення Ради КВПУ до Президента України Володимира Зеленського ВАЖЛИВО!

Як повідомлялося, на черговому засіданні Ради Конфедерації вільних профспілок України, що відбулося 16 травня, було ухвалено звернення до новообраного глави держави. Пропонуємо ознайомитися з його текстом.

Президенту України

Зеленському В.О.

Шановний Володимире Олександровичу!

Конфедерація вільних профспілок України, рівноправний член Міжнародної конфедерації профспілок, яка об’єднує у своїх рядах понад 200 млн трудящих 163 країн світу, щиро вітає Вас із вступом на посаду Президента України і бажає успішного втілення у життя всіх Ваших задумів і планів.

Вам випала честь стати главою нашої держави у дуже складний період і члени нашого об’єднання (шахтарі, залізничники, медики, освітяни, працівники оборонної промисловості, транспортники, авіатори, гірничі рятувальники, моряки, металурги, підприємці та представники інших галузей) готові підставити Вам своє плече у боротьбі з корупцією, за мир і стабільність у суспільстві та непорушність наших кордонів.    

Конфедерація вільних профспілок України занепокоєна тим, що проведені в останні роки реформи призвели не до покращення, а до погіршення ситуації майже в усіх сферах соціально-економічного життя країни.

Практично не зменшується заборгованість із заробітних плат, масового характеру набув виїзд кваліфікованих кадрів за кордон, високими залишаються корупційні ризики у всіх сферах суспільного життя, як і величезний розрив між доходами і витратами основних верств населення і невеликої частини високопосадовців. Це свідчить про хибну соціально-економічну політику та про потребу її негайної зміни. Бо якщо до згаданих вище проблем додати незадовільний стан охорони, безпеки та гігієни праці у виробничій сфері, особливо у гірничодобувній промисловості та на транспорті, знеструмлення державних вугледобувних підприємств у результаті непродуманого введення в дію Закону «Про ринок електричної енергії», наявність майже у кожній галузі та кожному державному секторі економіки «смотрящих», які займаються розподілом видобутого та отриманих прибутків, то ситуація практично наближається до критичної. 

Конфедерація вільних профспілок України постійно на всіх рівнях – від міжнародного до національного – наголошують на неприпустимості ігнорування органами державної влади соціально-економічних проблем суспільства. Ми впевнені, що їх можна вирішити, налагодивши справжній соціальний діалог між партнерами – органами державної влади, роботодавцями та профспілками – спільно й злагоджено працюючи над удосконаленням українського законодавства та забезпечивши системний підхід до здійснення державою соціально-економічної політики, яка базуватиметься на дотриманні норм міжнародного права, і зокрема конвенцій Міжнародної організації праці.

Зважаючи на побажання тисяч первинних осередків Конфедерації Вільних профспілок України майже з усіх регіонів України, звертаємося до Вас із проханням знайти час для проведення зустрічі з нашим профспілковим активом, щоб обговорити названі вище проблеми. Вважаємо також за необхідне визначити відповідальну особу, яка у наступні роки координуватиме комплекс питань соціально-економічної політики в Україні.

Сподіваємося на порозуміння та підтримку соціального діалогу в рамках міжнародного права і чинного законодавства України.

За дорученням Ради КВПУ

з повагою

голова Конфедерації вільних профспілок України     М.Я. Волинець

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83