Загальні

Віктора Трифонова госпіталізовано ВАЖЛИВО!

Сьогодні до одного із відділень столичного Інституту нейрохірургії імені Академіка А.П. Ромоданова госпіталізовано голову Місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міст Селидового і Новогродівки Донецької області Віктора Трифонова. Йому доведеться пройти курс реабілітації через захворювання, які виникли через неодноразові голодування на знак протесту проти невиплати заробітної плати гірникам.

Не минула безслідно для здоровיּя Віктора Трифонова і спроба самоспалення, яку він здійснив під час прес-конференції у серпні 2016 р. Тоді Віктора Трифонова госпіталізували з опіками шкіри та очей. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«На жаль, наслідками постійних стресів стають тяжкі хвороби, - зазначив він. - Нервові клітини знищуються під час боротьби за права працівників, бо неможливо бути  байдужим, коли страждають люди. Все це призводить до втрати здоров’я профспілковими лідерами. Зате «смотрящі» та злодії при владі набивають собі кишені, особливо у такий, як зараз, перехідний період».

Фото з архіву

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83