Загальні

Лідер КВПУ звернувся до новообраного Президента України ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець надіслав листа новообраному главі держави Володимиру Зеленському.

«Сподіваємося, що на найвищій державній посаді Вам вдасться реалізувати все із наміченого і запланованого, - зазначається у зверненні. - Розраховуємо також на те, що Ви будете завзятим поборником соціального діалогу, дотримуватиметеся Конституції України та відстоюватимете інтереси людей найманої праці. Незалежні профспілки, як і вся Україна, очікують на значні зміни, передусім, викорінення таких негативних явищ, як корупція, наявність «смотрящих» майже у всіх галузях та сферах, низький рівень оплати праці,  міграція тощо. Маємо надію, що нам вдасться знайти взаєморозуміння та підтримку для боротьби з цими негативними явищами. Віримо, що як гарант Основного закону, Ви неухильно стоятимете на сторожі конституційних прав громадян. Бажаємо з честю впоратися з усіма викликами, що стоятимуть перед Вами  та країною на нелегкому шляху до забезпечення європейських стандартів життя в Україні».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83