Загальні

З Днем пам’яті і примирення та Днем Перемоги! ВАЖЛИВО!

Шановні колеги!

8 травня Україна п’ятий рік поспіль відзначає День пам'яті та примирення. Саме цього дня в далекому вже 1945-му нацистська Німеччина підписала акт про капітуляцію. За традицією, святковим для багатьох поколінь наших співвітчизників є і 9 травня – День Перемоги.

З почуттям глибокої поваги дякую сивочолим ветеранам за визволення від фашистської навали. Схиляю низько голову і віддаю заслужену шану всім, хто у часи страшного лихоліття не шкодував ані власного здоров’я, ані самого життя, аби дарувати людству Мир! Тож пам’ятаймо про загиблих і померлих та цінуймо живих! Подвиг переможців у Другій світовій війні нині гідно продовжують українські воїни, які самовіддано захищають незалежність та територіальну цілісність країни на її східних рубежах.

Хочу побажати передусім мирного неба над нашими просторами, злагоди та достатку, а також упевненості у завтрашньому дні! Зичу всім міцного здоров’я, бадьорості та наснаги!

Голова Конфедерації вільних профспілок України  Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83