Загальні

Представники КВПУ взяли участь у відкритті алеї сакур на Черкащині ВАЖЛИВО!

Кам’янська міська рада висадила одну з найдовших  сакурових алей не тільки в  Україні, але й у  Європі.  Відкриття «Алеї дружби міст України» відбулося за підтримки  Асоціації міст України. У даному урочистому заході взяти участь голова КВПУ Михайло Волинець разом із заступником Петром Тулеєм,  головою Київської обласної організації КВПУ Миколою Тихоновим і головою Вільної профспілки освіти і науки Володимиром Фундовним на запрошення мера міста Володимира Тірона.  


 

На відкритті «Алеї дружби міст України» серед шановних гостей  були також присутні: Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад, народні депутати, голови українських міст, мешканці Кам’янки.

“Прагнемо зробити Кам’янку містом європейського зразка, зі своїми туристичними “родзинками”, аби звідси не виїжджали місцеві люди, а туристи мали на що подивитися”, – зазначив під час відкриття алеї сакур голова міста Володимир Тірон.

286 сакурових дерев  висаджено містянами Кам’янки  вздовж вулиці Шевченка на околиці міста, у мікрорайоні Геологічний. Алея сакур  протяжністю 750 метрів, найдовша і найкраща в Україні,   приваблюватиме туристів у місто над Тясмином.

Михайло Волинець у своєму виступі подякував міській громаді  за запрошення взяти участь в урочистостях з нагоди  відкриття «Алеї дружби міст України».  «Гордий, що завдяки вашим зусиллям на Черкащині з’явилася найдовша алея в Європі,- сказав голова КВПУ. - Переконаний, що дивовижна алея буде гордістю не тільки  міста Кам’янки, але й усієї України».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83