Загальні

Спартакіада під девізом «Всією бригадою на стадіон» ВАЖЛИВО!

У Павлограді Дніпропетровської області на майданчиках водно-спортивного комплексу «Юність» відбулася Х Всеукраїнська спартакіада серед видобувних та прохідницьких бригад підприємств вугільної галузі України під девізом «Всією бригадою на стадіон».

У змаганнях узяли участь вісім команд: ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», Молодіжна рада ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ДП «Селидіввугілля», ДП «Первомайськвугілля», ДП «Шахта імені М.С.Сургая», ДП «Мирноградвугілля», ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське», ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська».

Учасники змагалися у шести видах: з перетягування канату, плавання, настільного тенісу, підтягування на перекладині, шахів та гирьового спорту .

За підсумками змагань, переможцем спартакіади стала команда ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», яка виборола перше місце з плавання, гирьового спорту та перетягуванні канату. Друге місце посіла команда ПрАТ «Ш/у «Покровське», третє - спортсмени з Молодіжної ради ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля».

Переможців та призерів загальнокомандного заліку та в окремих видах спорту нагородили кубками, медалями, вимпелами та дипломами.

Успішне проведення спартакіади забезпечили Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Незалежна профспілка гірників України та Центральна рада Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» за підтримки Міністерства молоді та спорту. Саме завдяки консолідації зусиль цих  поважних структур змагання пройшли злагоджено і на високому організаційному рівні.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83