Загальні

Підтримуємо новий стандарт МОП щодо протидії насильству й домаганням в сфері праці! ВАЖЛИВО!

За ухвалення   Конвенції  Міжнародної організації праці щодо протидії насильству й домаганням в сфері праці виступають лідерки та активістки Конфедерації вільних профспілок України. Зокрема, підтримати новий міжнародний стандарт закликали членкині Комітету КВПУ з питань гендерної рівності та прав жінок, лідерки й активістки Незалежної профспілки гірників України, Вільної профспілки залізничників України, Вільної профспілки освіти і науки України, Незалежної профспілкової організація Леоні Wiring Systems UA GmbH, Регіональної організації КВПУ  Харківської області.  


 

Таким чином профспілківці приєдналися до організованої Міжнародною конфедерацією профспілок глобальної кампанії «Зупинити насильство на роботі! Ухвалити Конвенцію МОП!», яка особливо актуальна напередодні Міжнародної конференції праці, яка проходитиме 10-21 червня у Женеві. 

Чому необхідна нова Конвенція МОП?

Наразі не існує єдиного універсально узгодженого визначення терміну «гендерне насильство», хоча жінки і чоловіки з ним зіштовхуються на ринку праці у різних країнах.  За даними МКП,  35%   жінок в усьому світі постраждали від фізичного та/або сексуального насильства.  Від 40% до 50% працівниць відчували небажані сексуальні домагання, фізичний контакт або інші форми  домагання на роботі.  

Профспілки підтримують визначення  насильства та домагання в сфері праці  «як низку неприйнятних форм поведінки і практик або загрози їх, здійснених одноразово чи систематично,  метою, результатом або можливим наслідком яких є заподіяння фізичної, психологічної, сексуальної чи економічної шкоди, включаючи гендерне насильство і домагання».

Як пояснила Міжнародний секретар КВПУ Олеся Брязгунова, ухвалення відповідної рамкової Конвенції та Рекомендації  важливе, бо таким чином встановлюватимуться основоположні принципи щодо протидії насильству та домаганням у сфері праці. У такому випадку державам доведеться змінювати своє законодавство та ухвалювати необхідні нормативно-правові акти, спрямовані на забезпечення гідних умов праці та створення безпечного робочого середовища, де не буде місця насильству. Також необхідно буде виконувати положення Конвенції на практиці, вживаючи необхідні заходи.

«Положення нового стандарту  глибоко обговорювалися представниками урядів, роботодавців та профспілок на глобальному рівні, – розповіла Олеся Брязгунова. – Зокрема, виникли розбіжності щодо застосування термінів «світ праці» та «робоче місце» у новій Конвенції. Представники працедавців виступили за використання останнього. Вони погоджуються взяти зобов'язання вирішувати проблеми насильства та переслідувань, у тому числі через підхід, що ґрунтується на оцінці ризиків, та підтримці позитивної поведінки на робочому місці. Але вони стурбовані розширенням сфери дії Конвенції, мотивуючи це тим, що не можуть впливати на все.  Зі свого боку профспілки наполягали, що потрібно спільно працювати над досягненням результату, який би змінив життя працівників та працівниць як в формальній, так і в неформальній економіці».  

 Чому потрібно державам підтримувати новий стандарт?

Профспілки вважають, що нова конвенція  дозволить боротися з цілою низкою форм насильства: фізичним, сексуальним, включаючи зґвалтування та сексуальні домагання, сексистськими висловлюваннями та словесними образами, цькуванням (мобінгом), психологічним та економічним тиском,  зловживанням фінансовим становищем, погрозами,  залякуванням та переслідуванням.

Заступниця голови КВПУ Наталія Левицька, яка також є Віце-Президентом Пан'європейської регіональної ради МКП, зазначила, що такі негативні явища існують й в Україні.

«Скажімо, існують проблеми, коли жінкам не дуже безпечно рано вранці йти на роботу чи пізно повертатися з неї додому, - пояснила вона. – Роботодавці можуть дбати про таких працівниць, скажімо, забезпечуючи їх транспортом, але не всі це роблять. Також жінки розповідають нам про домагання, цькування та психологічний тиск, які заважають їм працювати, а також негативно позначаються на їхньому психологічному й фізичному здоров’ї.  На жаль, у нашому суспільстві все ще не прийнято піднімати ці питання. Ще одна проблема -  добитися справедливості в судах у таких випадках дуже важко. Є надія, що нова Конвенція зрушить ситуацію з місця й стане ефективним інструментом для профспілок».  

Від ухвалення нового стандарту МОП матиме зиск й держави. МКП наводить такі аргументи:  це сприятиме реалізації цілей сталого розвитку ООН,  зменшить вразливість жінок, підвищить економічну незалежність працівників та продуктивність праці, може суттєво сприяти забезпеченню гідної праці, покращити здоров'я та безпеку на роботі й  виробничі відносини.

А ще можна підрахувати фінансові втрати від насильства домашнього та на робочому місці. У МКП зазначають, що вон коштує економіці мільярди доларів, з огляду на витрати у сфері охорони здоров'я та на судові розгляди, втрату працездатності людиною та недотримання зарплати. Наприклад, в Австралії розрахували, що таке насильство вартуватиме економіці 15.6 мільярда австралійських доларів до 2021-2022 років, якщо не буде вжито ефективних заходів для запобігання цього ганебного явища.

 

57548391 1350048931838722 5412612125375856640 n

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83