Загальні

Втрата можливості отримати субсидії створює соціальні ризики та напругу в суспільстві, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

У Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулося засідання, на якому розглянуто стан справ із наданням субсидії у грошовій формі. Участь у заході взяли  парламентарі, представники органів виконавчої влади, Пенсійного фонду України, Ощадбанку, Нафтогазу, роботодавців та профспілок, зокрема голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. Йшлося про монетизацію субсидій, витрати, які йдуть на їх сплату, та стан виконання рекомендацій слухань у комітеті «Ефективність системи надання житлових субсидій населенню», схвалених 03.10.2018 р.

Слід зазначити, що у 2018-му різко скоротилася кількість отримувачів субсидій порівняно з 2017 роком. Так само зменшився і середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

«Такі тенденції б’ють по кишені громадян, адже зростаючі тарифи на комунальні послуги та неможливість сплати за ними платежів утворюють шалену заборгованість і, як наслідок, завдають шкоди економіці країни, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» очільник КВПУ. - Це створює соціальні ризики та напругу в суспільстві. Запитання до органів, які регулюють надання громадянам субсидій: «Хто відповідатиме за втрату можливості отримати субсидії, зважаючи на складну процедуру оформлення та проходження коштів, які призначаються для виплати субсидій та інші причини, які стають на заваді надання пільг громадянам?».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83