Загальні

Зарплата в умовах воєнного стану ВАЖЛИВО!

Уряд встановив гарантії оплати праці осіб, яких залучатимуь до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Відповідну постанову «Про внесення змін до пункту 10 Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану» прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

 

Згідно з прийнятим документом працівникам функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств за виконання суспільно корисних робіт забезпечуватиметься оплата відповідно до умов оплати праці, встановлених за професією (посадою), на яку їх зараховано. При цьому розмір такої оплати не може бути нижчим від розміру середньої зарплати за основним місцем роботи.

Іншим працездатним особам за виконання суспільно корисних робіт у таких умовах забезпечуватиметься оплата відповідно до умов оплати праці, установлених за професією (посадою), на яку їх зараховано. Розмір такої оплати при виконанні норми праці не може бути нижчим від розміру мінімальної зарплати, встановленого на дату нарахування оплати.

Новину прокоментував заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей. За його словами, внесені зміни повністю збігаються за змістом із 205-ю Рекомендацією Міжнародної організації праці. "Згаданий документ МОП не підлягає ратифікації, але його має розглянути Верховна Рада", - уточнив заступник очільника КВПУ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83