Загальні

На зустрічі з міністром йшлося про заборгованість із зарплати та знеструмлення шахт ВАЖЛИВО!

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відбулася робоча зустріч лідерів профспілкових організацій НПГУ Луганщини Едуарда Всеволодського і Романа Панчука та виконувачів обов’язки генеральних директорів ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля» (відповідно) Андрія Зіміна та Олега Водоп’янова з очільником профільного відомства Ігорем Насаликом.

Під час тривалої розмови було порушено цілу низку важливих питань. Передусім йшлося про вкрай гостре питання із виплатою заробітної плати гірникам державних шахт.

За словами голови МО НПГУ м. Лисичанська Едуарда Всеволодського, урядовець пообіцяв, що вже найближчим часом надійдуть кошти на погашення заборгованості із зарплатні за лютий та березень. Йдеться не лише про шахтарів Луганщини, а усієї галузі.

Інша проблема, якій було приділено чимало уваги, - знеструмлення копалень. «У Луганській області залишилося усього вісім шахт: чотири у «Лисичанськвугілля» і стільки ж у «Первомайськвугілля», - розповів Едуард Всеволодський. – Упродовж кількох днів електроенергію не подавали на жодну з них. Зрештою після телефонного дзвінка міністра струм відновили на шахті імені Д. Мельникова ДП «Лисичанськвугілля». І тепер копальня працює у звичному режимі».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83