Загальні

Продемонстрували підтримку профспілківцям Білорусі ВАЖЛИВО!

Невтішні новини надійшли з Білорусі: тамтешня влада намагається знищити первинки Білоруської незалежної профспілки.

Після ослаблення незалежних профспілкових організацій, таких як Вільна профспілка Білорусі (СПБ), Вільна профспілка металістів (СПМ) і Білоруської профспілки радіо- та електронної промисловості (РЕП), влада почала руйнувати БНП, що є найбільшою незалежною профспілковою організацією в Білорусі та є членською організацією Глобального Союзу IndustriALL Лише за один день (31 березня) близько 200 її членів були змушені вийти з незалежної профспілки на підприємстві «Білоруськалій».

Працівники офісу Конфедерації вільних профспілок України сьогодні вкотре висловили солідарність із профспілковими братами та сестрами з Білорусі, долучившись до флешмобу. У такий спосіб вони продемонстрували обурення тим, що білоруська влада чинить тиск на незалежні профспілки та перешкоджає їхній діяльності. Це відбувається тоді, коли права простих білоруських трудівників утискаються й вони потребують справжнього захисту. Учасники  флешмобу закликали припинити руйнування незалежних профспілок в Білорусі.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83