Загальні

Голова КВПУ – на засіданні Платформи Громадянського суспільства ВАЖЛИВО!

У Львові цими днями відбувається засідання Платформи Громадянського суспільства Україна-ЄС, органу створеного відповідно до ст. 469-470 Угоди про асоціацію. Конфедерацію вільних профспілок України на ньому представляє її голова Михайло Волинець.

Захід присвячено обговоренню прав профспілок, оплати праці, трудової міграції, продовольчої безпеки та інших питань.

Сьогодні, під час обговорення доповіді «Стан дотримання прав профспілок і працівників відповідно до Угоди про асоціацію Україна-ЄС», Михайло Волинець  розповів про критичну ситуацію, яка наразі склалася у вугільній галузі через знеструмлення низки державних вугільних підприємств та припинення видобутку вугілля, про можливі негативні соціально-економічні та екологічні наслідки, до яких може призвести безвідповідальність посадових осіб та затягування пошуку вирішення цієї проблеми, а також нагадав про заборгованість із заробітної плати, яка існує в Україні в усіх галузях, та подану у зв’язку з цим скаргу КВПУ до Міжнародної організації праці.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83