Загальні

НПГУ підтримує законопроект Михайла Бондаря ВАЖЛИВО!

Питання безперебійного забезпечення електроенергією актуальне не лише для шахт, а й для підприємств, що надають послуги населенню із тепло- й водопостачання та водовідведення, вуличного освітлення і міського електротранспорту.

Припинення постачання електроенергії на вугледобувні підприємства призведе до припиненням роботи їх водовідливних комплексів, відкачування шахтних вод якими повинне здійснюватися цілодобово і безперервно. Знеструмлення шахт може призвести до їхнього затоплення та непередбачуваних екологічних і соціально-економічних наслідків.

Незалежна профспілка гірників України підтримує законопроект народного депутата Михайла Бондаря «Про внесення змін до Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо безперебійного постачання електричної енергії деяким суб’єктам господарювання державної та комунальної форми власності» №9418 від 19.12.2018 р.  щодо постачання електроенергії державним і комунальним підприємствам

Цим законопроектом передбачено розширити коло споживачів, які на перехідний період (з 1 січня 2019 р. по 31 грудня 2020 р.) матимуть можливість отримувати електричну енергію на умовах універсальної послуги. До них зокрема належать, вугледобувні підприємства державної форми власності, підприємства, установи, організації, що надають послуги із тепло-, водопостачання та водовідведення і вуличного освітлення.

Закликаємо народних обранців терміново ухвалити цей законопроект та уберегти державні шахти від остаточного знищення.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83