Загальні

Відключення державних шахт від електропостачання загрожує Луганщині екологічною катастрофою ВАЖЛИВО!

На державних підприємствах Луганської області «Лисичанськвугілля» і  «Первомайськвугілля»,  які 1 квітня були знеструмлені, електропостачання досі не відновлено. Шахти не працюють, вугілля не добувається і не відвантажується, здійснюється лише відкачування води та вентиляція виробок.


 

Як повідомили голови первинних осередків НПГУ державних підприємств «Лисичанськвугілля» Едуард Всеволодський та «Первомайськвугілля» Роман Панчук, сьогодні керівники обох підприємств отримали листи від Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі» з попередженням, що у разі несплати заборгованості за електропостачання завтра, 3 квітня, з 10-ї години на підстанціях  будуть відключені установки, які живлять системи водовідливу шахт ДП «Первомайськвугілля» і «Лисичанськвугілля». Профспілкові лідери не приховують своєї стурбованості, бо повне припинення подачі струму на копальні щонайменше на 5 годин поспіль призведе до повного їх затоплення, а це загрожує десяткам тисяч шахтарів не лише втратою роботи, а й екологічною катастрофою всьому регіону.

Найприкріше те, що всі три державні підприємства – вугледобувні  «Лисичанськвугілля» і  «Первомайськвугілля» та «Регіональні електричні мережі» підпорядковуються одному й тому ж Міністерству енергетики та вугільної промисловості України й його очільник Ігор Насалик за бажання міг би й не доводити цю проблему до такої гостроти. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83