Загальні

Електроенергію боржникам постачатимуть і після 1 квітня ВАЖЛИВО!

Кабінет міністрів дозволив постачальнику «останньої надії» «Укрінтеренерго» постачання електричної енергії його споживачам після 1 квітня. Про це повідомила голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко на своїй сторінці у Facebook. Вона відзначила, що рішення уряду ухвалено за пропозицією НКРЕКП та підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Оксана Кривенко нагадала, що 1 січня 2019 року розпорядженням Кабміну було призначено постачальника останньої надії (ПОН) «Укрінтеренерго». Однією із функцій ПОН є постачання протягом 90 днів електроенергії споживачам, які не обрали собі постачальника.

«Таким чином у ПОН є дві категорії споживачів: а). ті, хто не встиг до 01.01.2019 р. провести відповідні тендерні процедури та опинились на ПОН тимчасово; б). споживачі, до яких ніхто з постачальників не прийшов на тендер у зв’язку із високим рівнем заборгованості за електроенергію, це відомі боржники», - розповіла Оксана Кривенко.

За даними НКРЕКП, за три місяці діяльності ПОН, загальна заборгованість споживачів перед ПОН становить близько 1,8 млрд грн, тобто накопичується із швидкістю 600 млн грн в місяць.

Найбільшими боржниками постачальника останньої надії є державні вугледобувні підприємства (сумарна заборгованість близько 583 млн грн.), КП «Вода Донбасу» (180 млн грн.), Аульський водовід (близько 100 млн грн.).

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83