Загальні

Профспілківці-медики узяли участь у акції протесту ВАЖЛИВО!

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, представники Вільної профспілки медичних працівників України узяли участь у акції протесту на тему «МОЗ хоронить надії українців на здорове майбутнє», організованою БО «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу».

У своїх виступах учасники акції визначили, що через відсутність державної політики боротьби з туберкульозом, від цієї небезпечної хвороби помирає 11 українців в день.

«Але більш жахаючими є цифри марнотратства чиновників Міністерства охорони здоров`я, які за формулюванням Рахункової палати України, за останні роки неефективно витратили, тобто розікрали, майже 82% коштів, призначених для боротьби з туберкульозом у нашій країні, у розмірі 3,2 млрд грн, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко. - На жаль, і на сьогодні посадовці МОЗ так і не спромоглися розробити адекватні заходи для протидії туберкульозу, підмінивши їх новою Програмою, що складена з пустого декларування та гасел. Проти всього цього виступили учасники акції, засудивши також намагання Департаменту охорони здоров`я міста Києва зруйнувати столичну фтизіатричну службу, прагнуи ліквідувати її спеціалізовані лікувальні заклади, як самостійні юридичні особи.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83