Загальні

Законопроект, що сприятиме нормальним взаємовідносинам на роботі ВАЖЛИВО!

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо попередження та протидії мобінгу» №10118-1.Документом передбачено внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кодексу законів про працю України та Закону України «Про колективні договори і угоди» шляхом включення норм щодо протидії мобінгу (цькуванню) працівників. Очікується, що законодавчо буде закріплено поняття мобінгу, тобто психологічного та/або економічного тиску, цькування, створення нестерпних умов з метою доведення працівника до звільнення чи настання інших несприятливих для працівника наслідків.

У підготовці законопроекту брав участь юрист Незалежної профспілки гірників України Гліб Колесов.

«Прийняття даного законопроекту поліпшить ситуацію з систематичними утисками працівників підприємств, установ, організацій всіх видів та форм власності, які зазнають моральних, психологічних страждань з боку адміністрації, керівництва; забезпечить гарантування прав і законних інтересів працівників, сприятиме реалізації державою свого обов’язку щодо правового захисту трудових прав своїх громадян, - прокоментував він. - Юридична служба КВПУ та НПГУ ледве не щодня отримує звернення від членів незалежних профспілок з усієї України, які повідомляють про негативні тенденції збільшення випадків упередженого ставлення у трудових відносинах до членів незалежних профспілок на ґрунті профспілкової приналежності, громадської діяльності чи громадянської позиції. Відсутність норм законодавства, які б попереджали та переслідували подібні явища, збільшує кількість випадків відвертого цькування та упередженого ставлення до працівників всіх галузей, що часто стає причиною вимушеного звільнення, зміни місця проживання, звернення до правоохоронних органів та суду за захистом своїх прав. Такі процеси у державі створюють перешкоди на шляху  реалізації закріпленими Конституцією України правами на працю, на рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, на вільний розвиток своєї особистості, на повагу до гідності кожної людини, на свободу та особисту недоторканність, на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань та інших».

Профспілківці та правозахисники сподіваються, що покладення обов’язку на роботодавця протидіяти та запобігати мобінгу, здійснювати профілактику ризиків та напруги серед працівників, провадити інформаційні, навчальні та організаційні  заходи щодо мобінгу, а також включення таких заходів до колективних договорів та угод поліпшить ситуацію в трудовій сфері та сприятиме нормальним взаємовідносинам на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83