Загальні

Делегація Глобального союзу IndustriALL – у Києві ВАЖЛИВО!

В Україну з робочим візитом прибула делегація Глобального союзу IndustriALL. Штаб-квартира об'єднання, що налічує 300 млн членів, розташована у Женеві.

IndustriALL складається з вільних, незалежних і демократичних професійних спілок, які представляють сині і білі комірці, чоловіків і жінок у всьому світі, зайнятих у металургійній і металообробній, хімічній, енергетичній, гірничодобувній, текстильній та суміжних галузях промисловості. НПГУ також входить до складу членів Глобального союзу промисловців.

ІndustriALL створено для організації та нарощування колективного впливу людей праці всього світу, для сприяння і захисту їх прав і спільних інтересів, як на рівні корпорацій, так і на рівні держав. З цією метою IndustriALL працює над зміцненням світового профспілкового руху за допомогою об'єднання промислових робітників усього світу в профспілки і просування координації ведення колективних переговорів.

Під час робочого візиту планується обговорення низки питань щодо ситуації, яка склалася в Україні, зокрема в гірничодобувній галузі. Серед них - питання заборгованості по заробітній платі шахтарям, питання безпеки праці та інші.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83