Загальні

Михайло Волинець відвідає Сполучені Штати Америки ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець готується відвідати з тижневим робочим візитом США. Протягом 17-23 березня 2019 р. заплановано зустрічі на рівні Конгресу США, з лідерами профспілкових організацій та представниками громадянського сектору.

Зокрема, голова КВПУ зустрінеться зі своїм давнім другом –  профспілковим лідером Американської федерації праці ­– Конгресу виробничих профспілок Річардом Трамкою (на знімку), який також пройшов шлях від шахтаря до лідера національних профспілок.

На порядку денному зустрічей планується обговорити поточну ситуацію із дотриманням прав незалежних профспілок в Україні та базових норм праці, останні зміни у трудовому законодавстві нашої держави, невиплату заробітних плат, ситуацію з гендерною рівністю та порушення конвенцій МОП органами державної влади та роботодавцями в Україні.

Докладнішу інформацію про робочий візит голови КВПУ з фотографіями та відеоматеріалами буде розміщено на сторінці Михайла Волинця у «Фейсбуку» та на сайті КВПУ.

Фото з архіву.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83