Загальні

Сайт «Антикор» стає на бік корупціонерів ВАЖЛИВО!

Упродовж кількох тижнів на сайті «Антикор» з’являються публікації відверто замовного характеру із абсолютно недостовірною та відверто брехливою інформацією, спрямованою проти незалежних профспілок та їхніх лідерів і активістів.
Незалежні профспілки, не розраховуючи на підтримку держави та силових органів, змушені самотужки боротися з корупційними діями міністра та «смотрящих» в паливно-енергетичному комплексі України, які на таку принципову позицію незалежних профспілок реагують у свій спосіб: фінансують наклепницькі статті та використовують маргіналів у робітничому та профспілковому русі, котрих їм вдалося підкупити упродовж останніх кількох років. Показовим є те, що сайт, на якому розміщуються недостовірні матеріали, має назву», тобто покликаний нібито боротися із корупцією. Насправді ж це інтернет-видання своїми публікаціями однозначно засвідчує, що стає на бік корупціонерів . «Зі свого боку ми звертатимемося до контролюючих органів з ініціативою перевірити факти, викладені у статтях замовного характеру, та проханням надати належну правову оцінку діяльності згаданого інформаційного ресурсу», - заначив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83