Загальні

На семінарі - про заробітну плату та захист праці ВАЖЛИВО!

У Києві розпочався міжнародний семінар з питань заробітної плати, захисту праці та рівної оплати в Україні, у якому беруть участь голови первинних, місцевих, регіональних профспілкових організацій Незалежної профспілки гірників України, керівництво НПГУ, а також експерти Міжнародної організації праці. Упродовж трьох днів планується розглянути цілий спектр актуальних і злободенних питань.

У вступному слові очільник Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець зазначив, що заборгованість із заробітної плати в Україні, згідно з офіційними даними, становить близько 3 млрд грн. «Водночас усі ми знаємо, що одна з величезних проблем нашої держави - наявність тіньової економіки, в результаті чого заборгованість із заробітної плати може бути удвічі більшою, - наголосив він. – І тому вкрай важливо, що у заході беруть участь представники Міжнародної організації праці. Вони допоможуть насущні проблеми гірників нашої країни донести світовій спільноті».

У свою чергу Магнус Берг, старший спеціаліст з питань діяльності трудящих регіонального офісу МОП у Будапешті, розповів присутнім, що проект МОП, покликаний всебічно вивчити проблеми заробітної плати, захисту праці та рівної оплати в Україні, розрахований на два роки. Передбачено кілька його етапів. Також іноземний гість визначив пріоритетні напрями, за якими має проходити навчання на семінарі.

Також у перший день заходу за допомогою відео-конференції з головного офісу Міжнародної організації праці з Женеви присутні ознайомилися з глобальним звітом про заробітну плату. Окрім того спеціаліст регіонального офісу МОП у Будапешті Оучі Маріко, власне, презентувала згаданий проект і відповіла на низку запитань учасників семінару.

Ще один представник МОП Рафаель Пілз докладно розповів про міжнародні тенденції, регіональні перспективи та роль профспілок у питаннях щодо встановлення заробітної плати.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83