Загальні

Робоча група СПО обיּєднань профспілок узгодила проекти наказів Мінінфраструктури ВАЖЛИВО!

Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи Спільного представницького органу  обיּєднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та звיּязку), які надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів. Конфедерацію вільних профспілок України на ньому представляв заступник голови КВПУ Петро Тулей.


 

Як розповів профспілковий лідер, СПО розглянуло й погодило проекти наказів  Мінінфраструктури «Про внесення змін до наказу Мінінфраструктури від 27 березня 2018 р. №140» та «Про внесення змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні».

Першим документом передбачається знизити з 1 липня 2019 р. на 17-19 відсотків тарифи на приймання передплати й доставку вітчизняних періодичних друкованих видань на території Донецької і Луганської областей, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження. Робоча група СПО підтримала проект наказу, оскільки запропоновані зміни сприятимуть протидії ворожій пропаганді й покращать інформаційне забезпечення громадян, які мешкають на Донбасі у прифронтовій зоні.

Погодили члени робочої групи СПО і проект Наказу «Про внесення змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні» хоча ним пропонується значне їх підвищення у міжнародному сполученні з країнами СНД. Зокрема, на квиткову частину на 50% . Підставами для підвищення тарифів Мінінфраструктури вказало збитковість пасажирських перевезень на залізниці, необхідність залучення коштів на оновлення та ремонт пасажирського рухомого складу, значне зростання закупівельної вартості дизельного пального, електроенергії та матеріалів тощо. До речі, за наданою транспортним відомством інформацією, нині поїзди ПАТ «Укрзалізниця» курсують у міжнародному сполученні в основному з країною-агресором – Російською Федерацією та Білоруссю, куди нашим громадянам МЗС не рекомендує їздити, аби не наражати себе на небезпеку потрапити у полон, чи вיּязницю, як це вже траплялося. Тому, як підкреслив Петро Тулей, підвищення тарифів сприятиме зменшенню кількості бажаючих їздити на територію ворога, а ПАТ «Укрзалізниця» принесе додаткові кошти, які мають бути використані, зокрема, й на підвищення зарплати машиністам, їх помічникам, провідникам та представникам інших професій. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83