Загальні

Перспективи розвитку соціального діалогу в Україні ВАЖЛИВО!

12-13 лютого в рамках Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у Києві відбувся тристоронній семінар, присвячений перспективам розвитку соціального діалогу в Україні та міжнародним трудовим стандартам.


 

Під час дводенного заходу було обговорено кращі практики ведення соціального діалогу в Європі, застосування конвенцій Міжнародної організації праці, а також презентовано дослідження щодо функціонування Національної тристоронньої соціально-економічної ради (НТСЕР).

Учасниками семінару стали представники і спеціалісти МОП,  члени НТСЕР, представники сторін соціального діалогу на національному рівні. Конфедерацію Вільних профспілок на семінарі представляли голова КВПУ, а також член НТСЕР Михайло Волинець, голова ВПОНУ Володимир Фундовний та керівник юридичної служби КВПУ, член робочої групи з підвищення  ефективності соціального діалогу Володимир Давиденко.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83