Загальні

Україна ратифікує Конвенцію МОП №187 ВАЖЛИВО!

У приміщенні Міністерства соціальної політики за участі представників Міжнародної організації праці та соціальних партнерів відбулася нарада, присвячена обговоренню звіту «Порівняльний аналіз Конвенції МОП №187 та положень законодавства України». Конфедерацію вільних профспілок України на заході представляв керівник юридичної служби КВПУ Володимир Давиденко.

Вищевказаний звіт підготували вітчизняні науковці на прохання Міжнародної організації праці в рамках проекту «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України»,  що фінансує уряд Канади.

Учасники наради одностайно підтримали пропозицію МОП про необхідність ратифікації Конвенції МОП №187 «Про основи, що сприяють безпеці та гігієні праці». Також визначилися з питаннями, що будуть розглянуті на семінарі, присвяченому ратифікації згаданої конвенції за участі фахівців з Женеви, який відбудеться 6 березня 2019 року.

Ратифікація Конвенції МОП №187 створить правові умови для поліпшення дотримання безпеки та гігієни праці в Україні та задіяння контрольних механізмів МОП за виконанням міжнародних трудових стандартів.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83