Загальні

На засіданні СПО розглянуто низку важливих питань ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. У ньому взяли участь очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступниця голови КВПУ Наталія Левицька. 

Розглянуто цілу низку питань. Зокрема йшлося про делегування представників СПО до Національного агентства кваліфікацій, до Ради з питань професійної орієнтації населення, до Робочої групи з підготовки проекту Типового положення про конкурс на посаду керівника закладу професійної освіти. За результатами відкритого голосування до складу Ради з питань професійної орієнтації населення з-поміж інших обрано голову Вільної профспілки освіти і науки України Володимира Фундовного.

Також було заслухано звіт про хід колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк. Учасники засідання дізналися, що 18 грудня відбулися тристоронні консультації за участю представників СПО всеукраїнських об’єднань профспілок, органів виконавчої влади та роботодавців, де вдалося сформувати компромісну редакцію низки принципових позицій.   

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83