Загальні

Важлива зустріч у Мінсоцполітики ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступник очільника КВПУ Петро Тулей зустрілися з першим заступником міністра соціальної політики Ольгою Крентовською. Під час розмови було порушено низку важливих питань. З-поміж іншого йшлося про індексацію, осучаснення пенсій, виплат лікарняних тощо. Не оминули й теми нарахування допомоги, пенсій та інших соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб, зокрема й тим, хто проживає на окупованій території.

Ольга Крентовська поінформувала про те, що Кабінет міністрів розробив проект, яким передбачається розблокування виплат із соціальних та страхових внесків, зокрема й лікарняних, регресних виплат та своєчасного оформлення пенсій для працівників. Вона також зазначила, що передбачається реструктуризація заборгованості у зв’язку з несплатою єдиного соціального внеску. Щодо індексації пенсій, то пенсія зросте, у середньому на 250 грн по Україні.

З цього приводу на своїй сторінці у Facebook Михайло Волинець написав: «Маємо парадокс. Ті, хто працював на важких роботах, наприклад, у видобувній галузі, а потім продовжили напрацьовувати стаж на поверхні й відповідно стали отримувати меншу заробітну плату, мають пенсію удвічі нижчу, ніж має бути! Тобто їх праця на поверхні негативно вплинула на коефіцієнт при нарахуванні пенсії».

За словами лідера КВПУ, досі не отримано позитивної відповіді на це питання від Міністерства соціальної політики та Пенсійного фонду України. «Тільки пояснення, що на все й одразу коштів не вистачає», - зазначив він. І продовжив: - Треба продовжувати працювати в цьому напрямі. Напередодні виборів у представників органів влади з’являється стимул згадати про соціальну сферу України».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83