Загальні

Оштрафували за тіньову зайнятість ВАЖЛИВО!

Протягом минулого року 1738 роботодавців оштрафовано за використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин. Про це повідомляє Державна служба України з питань праці.

«За результатами інспекційних відвідувань з питань оформлення трудових відносин інспекторам праці винесено 1 тис.738 постанов про накладення штрафних санкцій відповідно до 265 Кодексу законів про працю України. Найбільшу кількість працівників, допущених до виконання роботи без належного оформлення трудових відносин виявлено у торгівлі, діяльності готелів та ресторанів, будівництві, промисловості, сільському господарстві», - зазначається у повідомленні.

Як уточнили в Держпраці, штрафи до роботодавців найчастіше застосовують у разі наявності в організації чи на підприємстві працівників або без укладання трудових договорів із ними, або якщо наймана праця використовується без повідомлення Державної фіскальної служби, або у разі підміни трудових цивільно-правовими відносинами.

При цьому у Службі додали, що впродовж 2018 року перевірено 12 тис. 641 роботодавця щодо дотримання законодавства з питань оформлення трудових відносин.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83