Загальні

Гірники ДП «Селидіввугілля» розпочали рік голодуванням ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку двоє працівників шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» Донецької області – дільничний маркшейдер Андрій Нечипорук та головний геолог копальні Олена Дорда – через понад чотиримісячну заборгованість із зарплати оголосили безстрокове голодування. На 12-ту годину до них приєдналося ще три працівниці. Це – відбірниці проб ВТК Наталія Мєднікова і Катерина Богдан та Тетяна Анайко із вуглехімічної лабораторії №3. 


 

П’ятірка голодуючих добивається виплати працівникам непромислової групи підприємства заробленого за вересень, жовтень, листопад і грудень 2018 року, а також «забутої» недоплаченої зарплатні за червень.

За словами голови місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міст Селидове та Новогродівка Віктора Трифонова, 13,4 млн грн, які в останні дні 2018-го надійшли на рахунок ДП «Селидіввугілля», вистачило лише на те, щоб повністю розрахуватися з працівникам непромислової групи чотирьох шахт за серпень.

«Навіть доплатити зарплату за минулорічний червень не вдалося, - пояснив голова первинки НПГУ шахти «Курахівська» Олексій Сорока. – Тому працівники непромислової групи, як і було раніше вирішено на зборах трудового колективу, вдалися до акції протесту».

Учасники безстрокового голодування вимагають від Міненерговугілля негайного й повного погашення заборгованості із заробітної плати, а також відміни діючого порядку розділення працівників шахт на промислову й непромислову групи.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83