Загальні

ЄСВ не сплачує роботодавець, а відповідальність несуть працівники ВАЖЛИВО!

До голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця звертаються очільники профспілкових організацій НПГУ, що діють на ДП «Волиньвугілля». За наданою інформацією, підприємство упродовж кількох  років  не сплачує єдиний соціальний внесок на державне соціальне страхування, тому поточні платежі ЄСВ органи ДФС спрямовують на погашення заборгованості та сплату штрафних санкцій.

У результаті вищевказаних дій роботодавця працівникам не нараховується страховий  стаж, вони позбавляються прав на страхові виплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, допомогу по безробіттю та пенсійне забезпечення. Отже, за порушення чинного законодавства роботодавцем відповідальність несуть працівники, які не мають ніяких законних можливостей будь-яким чином впливати на сплату ЄСВ.

Про це Михайло Волинець повідомив у офіційних листах, надісланих Прем’єр - міністру Володимиру Гройсману, міністру соціальної політики Андрію Реві, голові Державної служби України з питань праці Роману Чернезі.

«Прошу здійснити всі можливі дії в межах встановленої чинним законодавством компетенції щодо якнайскорішого відновлення конституційних прав працівників на соціальне забезпечення», - наголошується у кореспонденції.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83