Загальні

Профспілківець із Японії відвідав КВПУ ВАЖЛИВО!

До офісу Конфедерації вільних профспілок України завітав гість із Японії – Ейхі Іто, представник профспілки JPGU. За останній місяць це вже його другий візит до України.

На початку листопада Ейхі Іто побував у Кропивницькому, де разом із головою первинного осередку Вільної профспілки освіти і науки України Андрієм Ткаченком відвідав загальнооосвітню школу №4. Там він зустрівся з педагогами та учнями кількох класів, поспілкувався з ними на теми національних традицій, уподобань, продемонстрував мистецтво написання ієрогліфів. Окрім того побував ще й у м. Кам’янка Черкаської обл., де мав зустріч із тамтешнім мером Володимиром Тіроном.

Цього ж разу Ейхі Іто зосередився на відвідинах столиці нашої країни. Очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, його заступниця Наталія Левицька та керівник юридичної служби КВПУ Володимир Давиденко докладно розповіли іноземному гостеві про стан справ у профспілковій структурі зокрема та в Україні загалом. Окрім того, Михайло Волинець та Наталія Левицька поділилися спогадами про Країну вранішнього сонця, де їм вдалося побувати під час профспілкового навчання. Володимир Давиденко поцікавився у Ейхі Іто, як часто у Японії затримують виплату зарплатні, зокрема бюджетникам. «Я такого не пригадую, - відповів той. – Якщо подібні випадки й були, то десь одразу після Другої світової війни».

Розмова тривала трохи більше години. За цей час було порушено багато цікавих тем, що стосуються як сьогодення, так і недалекого минулого. Сторони залишилися задоволеними невимушеним та водночас багатогранним спілкуванням.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83