Загальні

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ! ВАЖЛИВО!

Шановні друзі!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День гідності та свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004-го та 2013-го років – Помаранчевої революції та Революції гідності.

Ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Мені приємно нагадати, що в буремні листопадові дні 2013-го активісти Конфедерації вільних профспілок України та структур, що входять до її складу, були одними з найперших, хто відгукнувся на заклик вийти на Майдан Незалежності, щоб відстояти свої громадянські права та надію на майбуття у європейській спільноті.

Низько вклоняємось та пам’ятаємо героїв Небесної сотні і тих, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі.

Бажаю мирного неба над нашою землею, незламної віри у щасливе майбутнє України, родинного добробуту і злагоди та впевненості у завтрашньому дні!

Голова Конфедерації вільних профспілок України  Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83